Tropienie

Tropienie jest dyscypliną, która wykorzystuje wspaniałe narzędzie jakim jest psi nos oraz odwieczną naturalną umiejętność posługiwania się nim. Polega na tym by pies idąc poułożonym śladzie, znalazł rzecz zostawioną przez człowieka układającego ów ślad. W zakres tropienia wchodzą także różnego rodzaju zabawy węchowe czy rewirowanie.

Jest to sport uczący psa pracy w skupieniu oraz niesamowicie wzmacniający więź między nim a człowiekiem… jakże przydatny, gdy podczas spaceru zgubimy jakiś drobiazg np. klucze.

Opinie:

...oboje z mężem mamy pewność, że nie mogliśmy wybrać lepszego trenera niż pani Małgorzata Veith-Karbowska.

Monika i Marcin Mikułan

Z całego serca polecam Panią Małgosię. Wie co robić i robi to w sposób naprawdę profesjonalny. Dowodem jest nasz szczęśliwy pies oraz oczywiście my :-)

Magda i Michał

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie, obiektywizm w każdej sytuacji i wielka miłość do psów to cechy, które opisują Panią Małgosię.

Michał Zdunkiewicz

Przeczytaj więcej na stronie Opinie.

Ostatnio na blogu:

Spacer z psem – banalna sprawa…

Spacerować większość z nas potrafi i może, choć nie każdy lubi. Jednak biorąc pod swój dach psa, spacer wpisuje się w rutynę dnia codziennego. Zastanówmy się, więc po co psu spacer i czy istnieje spacer idealny?

czytaj dalej