Opinie

Z dumą prezentuję opinie, jakimi obrarzyli mnie moi Klienci :-) Serdecznie, serdecznie dziekuję!

Szczerze polecamy zajęcia u Pani Małgorzaty. Nasza Aura była prowadzona przez 3 turnusy od „psiego przedszkola” i oboje z mężem mamy pewność, że nie mogliśmy wybrać lepszego trenera niż pani Małgorzata Veith-Karbowska. Zajęcia prowadzone profesjonalnie, z maksymalnym wykorzystaniem efektywnego czasu i indywidualnym podejściem do każdego psa. Czas spędzony bardzo owocnie, zarówno ze strony psa jak i właścicieli, bo to nie tylko nasz pupil skorzystał z wiedzy i wiadomości przekazanych przez Panią Małgorzatę, to potężny bagaż wiedzy jak podejść do psa, do naszego wykorzystania.

Monika i Marcin Mikułan

Pracując w branży zoologicznej bardzo często spotykam się z opinią, że szkolenia to są dla dużych, agresywnych psów. Nic bardziej mylnego. Nasz wymarzony piesek, chociaż rozmiaru skromnego, od początku jawił się szatanem w słodkim futerku. Dom dzień w dzień rozniesiony na strzępy, wycie, szaleńcze ciąganie na spacerach i inne atrakcje. I to pomimo ciągłego przegrzebywania zasobów internetowych w poszukiwaniu rozwiązania. Tymczasem odpowiedź była tak blisko…

Do Pani Gosi trafiliśmy z półrocznym szczeniakiem. Szybko okazało się że problem nie tkwił w jego szatańskości, a naszym braku umiejętności porozumienia się z nim i odczytywania jego sygnałów. Tymczasem Pani Gosia naprawdę wie, jak rozmawiać trzeba z psem i w dodatku bardzo klarownie się tą wiedzą dzieli. Z zajęć na zajęcia, z treningu na trening odkrywaliśmy że obcowanie z psem to przede wszystkim wielka radość i satysfakcja, a nie zniszczony dom i obolałe ramię po spacerze. Nie wiemy, co Pani Gosia ma w sobie, ale psy ją kochają – chwila jej uwagi jest cenniejsza, niż najlepsza wątróbka. Zajęcia są urozmaicone, nie ma poczucia że klepiemy bez efektu to samo. Pomimo że w grupie jest kilka psów, to i tak dla każdego znajdzie się indywidualny czas i każdy jest czujnie obserwowany, dzięki czemu ewentualne błędy są od razu wyłapywane i korygowane. Wielką zaletą jest też brak presji czasu  – nie ma nerwowego zerkania na zegarek po 20 minutach treningu, bo już następni czekają. Zajęcia trwają rzetelną godzinę a zdarzało nam się jeszcze po nich atakować pytaniami, na które uzyskiwaliśmy solidne odpowiedzi.

Trzeba jeszcze pochwalić hotel – fajne, duże boksy, czyste i zaciszne. Pies szybko się uspokaja a my mamy pewność, że jest w najlepszych rękach. Korzystaliśmy już kilkukrotnie i za każdym razem odbieramy psa zadbanego i szczęśliwego.

Reasumując szkolenia jak i hotel dla psów u Pani Gosi to czysta przyjemność, zarówno dla psa jak i dla opiekunów i każdemu możemy je polecać.

Katarzyna Ciuła

Z czystym sumieniem możemy polecić usługi oferowane przez Panią Małgosię. Dzięki jej indywidualnym konsultacjom udało nam się zrozumieć naszego psa i porozumieć z nim. Kurs szkoleniowy nauczył nas, że spacer z psem może być przyjemnością i że pies nie ciągnie na smyczy, a drugą ręką można pchać podwójny wózek z dziećmi. Sztuczkami, jakich nauczył się Moris, zawsze chwaliliśmy się w towarzystwie.

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie, obiektywizm w każdej sytuacji i wielka miłość do psów to cechy, które opisują Panią Małgosię.

Michał Zdunkiewicz

Szczerze polecam Bagira – szkolenie psów, behawiorysta. Razem z moim psem sznaucerem miniaturowym uczęszczałyśmy do psiego przedszkola. Pani Małgosia jako instruktor jest bardzo aktywna i zaangażowana w pracę, czego wymaga także od kursantów. Zawsze zachowuje pozytywne nastawienie, wyróżnia się wielką pasją i wiedzą. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, gdzie wszyscy skupiają się na potrzebach swoich zwierząt. To nie tylko wiedza o psach, ale również nauka cierpliwości, bycia konsekwentnym w działaniach i przede wszystkim umiejętność czerpania radości z najmniejszych sukcesów naszego przyjaciela. Co dla mnie było i jest najważniejszym kryterium przy wyborze szkoły dla psów, to wyłącznie pozytywne metody szkolenia, które są tu podstawą.

Ela Kempa

Ja i Juuki jesteśmy bardzo wdzięczni, że mamy dostęp do takiego hotelu i szkolenia.

Szkolenie przeprowadzone zawodowo, z dużym wyczuciem i spokojem. Bardzo pozytywne, oparte na nagrodach i relacji z psem, bez kary za pomyłki. Nawet trudny wariatuńcio się nauczy!

A kiedy piesek nie może się z nami wybrać w podróż, to jest doskonała opieka w hotelu u p. Małgosi.

Maria Iwanowska

Nie wiesz co robić lub nie wiesz czy robisz to dobrze? Ile było pytań i teorii dotyczących naszej kilkuletniej suni znalezionej na ulicy. Nasza frustracja czasem sięgała zenitu, gubiliśmy się sami w pracy nad psem. Szczerze, to nie wiedzieliśmy, czy to, co robimy jest dobre. Szkodzimy czy pomagamy? Oto jest pytanie.

Czas mijał i nic się nie zmieniało. A jeśli już, to niestety na gorsze…

Jak to? Przecież tak bardzo się staramy!

Zaczęliśmy szukać profesjonalnej pomocy behawiorysty. Tak odnalazłam Panią Małgosię. Telefon, rozmowa, wyjaśnienie z czym jest problem, umówienie wizyty i w końcu coś zaczęło się dziać. Nadszedł czas na zmiany, czas na lepsze.

Jeśli masz problem, nie zwlekaj.

Są ludzie z ogromnym doświadczeniem, którzy mają wiedzę i mogą Ci pomóc.

Ty musisz się otworzyć i oczywiście chcieć pracować zgodnie ze wskazówkami.

Z całego serca polecam Panią Małgosię. Wie co robić i robi to w sposób naprawdę profesjonalny. Dowodem jest nasz szczęśliwy pies oraz oczywiście my :-)

Pani Małgosiu dziękujemy.

Magda i Michał

Razem z Rico (BPP) uczęszczaliśmy na psie przedszkole oraz podstawowe posłuszeństwo i zdecydowaliśmy iść dalej. Na zajęciach jest bardzo wesoło bez krzyków i niepotrzebnego stresu. Pani Gosia ma ogromną wiedzę i podejście do KAŻDEGO psa. Rico miał poważny problem ze spacerami po mieście i bardzo bał się ludzi, teraz dzięki pomocy Pani Gosi Rico nabrał większej odwagi i już nie ucieka. Serdecznie dziękujemy Pani Gosi i polecamy każdemu!

Kasia Remiszewska

Zarówno ja jak i psy zadowolone, wyspacerowane i wyszczekane (co moje wariaty lubią najbardziej). Miałam obawy, że w czasie pobytu w hotelu będą tęsknić i próbować się „zagłodzić” ale nie ;) Zdecydowanie jest to miejsce, do którego będziemy wracać i Osoba, której można zaufać!

Ewelina Paź

Nasza współpraca zaczęła się od „psiego przedszkola” i trwa do dziś. Treningi dostosowane są idealnie do poziomu psa i jego możliwości, ale co ważne także do możliwości przewodnika. Pies po treningu wraca zmęczony i co najważniejsze szczęśliwy. Lekcje odbywają się w bardzo pozytywnej atmosferze i z samymi pozytywnymi wzmocnieniami dla psa, który po takim treningu czuję się „wygrany” i zadowolony z siebie. Gosia jest trenerem, który daje narzędzia przewodnikowi, a nie tylko podnosi psu poprzeczkę i oczekuję efektów. Treningi z nią to czysta przyjemność, ponieważ idealnie odczytuje zachowania psa i potrafi wyjaśnić ich podłoże, co jest niezmiernie ważne podczas zdobywania przez psa kolejnych umiejętności i uczenia się nowych rzeczy.

Marta Szczepanik

Chcę bardzo podziękować za możliwość uczestniczenia w szkoleniu naszego psa. Dzięki temu poznaliśmy zasady podstawowej tresury psa, podejścia do nowych wyzwań oraz sposobu traktowania zwierzęcia. Szkolenia odbywały się w małych grupach- 5 piesków plus właściciele ,dzięki temu łatwo można było opanować emocje naszych pupili. Bari nauczył się podstawowych zasad posłuszeństwa, reakcji na wydawane komendy. 

Jeśli będzie taka możliwość chcielibyśmy kontynuować szkolenie.

Urszula Panek

Korzystałam zarówno z hotelu dla psów, jak również z zajęć indywidualnych pod okiem Gosi. Jedno i drugie oceniam doskonale i szczerze polecam.

Z hotelu dla psów korzystałam jeden, jedyny raz w życiu i byłam pełna obaw. Na szczęście o moją Maśkę zadbano wzorowo. Pies miał troskliwą opiekę i zapewnione spacery.

Jeśli chodzi o szkolenie, to urzekło mnie indywidualne podejście i świetny kontakt z prowadzącą zajęcia. Co najważniejsze każda lekcja była przemyślana, dobrze zaplanowana i przyniosła zamierzony efekt.

Razem z Maśką gorąco polecamy Bagirę innym psom i ich opiekunom :)

Magda i Maśka

Chcielibyśmy razem z Żoną jeszcze raz bardzo podziękować za opiekę nad naszymi pieskami Szogunem i Milką jesteśmy bardzo wdzięczni i zadowoleni z Pani usług. Miło że mimo że Pani Nas nie znała zgodziła się zaopiekować nimi przez te kilka godzin. Pozdrawiam i każdemu będę polecał ten hotel jeśli ktoś ze znajomych będzie w okolicy szukał hotelu dla swojego czworonoga. Pozdrawiam i dziękujemy serdecznie.

Łukasz Kornacki

Korzystałem z usług Pani Małgorzaty podczas uczestniczenia mojej suki bulteriera w „psim przedszkolu”. Zależało mi na ułożeniu psa w zakresie posłuszeństwa by w przyszłości, z racji dominującej natury rasy, nie mieć problemów z psem. Po 3 latach uważam, że miało to kluczowy wpływ na wychowanie psa. Pies nie jest agresywny, nie ciągnie na smyczy i potrafię nad nim zapanować, a jak zostaje sam w mieszkaniu to nie niszczy. Samo podejście Pani Małgorzaty było elastyczne, skupiliśmy się na interesujących mnie aspektach nie idąc sztywnym programem szkolenia. Serdecznie polecam każdemu kto ma problem z psem lub nie chce mieć problemów w przyszłości.

Marcin Kasprowicz

Ostatnio na blogu:

Psiarzu… dlaczego to robisz?

Piękna pogoda oraz długie dni zachęcały nas, do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Mając psa – grzechem by było wyjść samemu. Prawda? Jednak wspólne wyjście nie zawsze jest pełne radości. I o tym chciałam napisać „słów kilka”.

czytaj dalej

Spacer z psem – banalna sprawa…

Spacerować większość z nas potrafi i może, choć nie każdy lubi. Jednak biorąc pod swój dach psa, spacer wpisuje się w rutynę dnia codziennego. Zastanówmy się, więc po co psu spacer i czy istnieje spacer idealny?

czytaj dalej