Frisbee

Frisbee to dyscyplina idealna dla wszystkich psów uwielbiających aportować. W skrócie ujmując polega na tym by pies złapał rzucony przez człowieka dysk w powietrzu. I tu zaczyna się pole do popisu dla ludzko-psiego duetu. W zależności od tego jaki rodzaj dogfrisbee nas interesuje (np. Freestyle, Long Distance itd.) możemy doskonalić poszczególne techniki rzutu.

Bardzo widowiskowa jest konkurencja Freestyle, gdzie pies wykonuje akrobacje i triki chwytając dysk w locie. Jednak aby osiągnąć poziom efektownych kombinacji zawsze trzeba zacząć od początku, czyli od nauki technik rzutu. Dopiero wówczas, gdy opanujemy w pełni umiejętność panowania nad dyskiem, zabawa ta będzie bezpieczna dla naszego pupila i sprawi mu jak i nam ogromną radość.

Opinie:

...oboje z mężem mamy pewność, że nie mogliśmy wybrać lepszego trenera niż pani Małgorzata Veith-Karbowska.

Monika i Marcin Mikułan

Z całego serca polecam Panią Małgosię. Wie co robić i robi to w sposób naprawdę profesjonalny. Dowodem jest nasz szczęśliwy pies oraz oczywiście my :-)

Magda i Michał

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie, obiektywizm w każdej sytuacji i wielka miłość do psów to cechy, które opisują Panią Małgosię.

Michał Zdunkiewicz

Przeczytaj więcej na stronie Opinie.

Ostatnio na blogu:

Psiarzu… dlaczego to robisz?

Piękna pogoda oraz długie dni zachęcały nas, do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Mając psa – grzechem by było wyjść samemu. Prawda? Jednak wspólne wyjście nie zawsze jest pełne radości. I o tym chciałam napisać „słów kilka”.

czytaj dalej

Spacer z psem – banalna sprawa…

Spacerować większość z nas potrafi i może, choć nie każdy lubi. Jednak biorąc pod swój dach psa, spacer wpisuje się w rutynę dnia codziennego. Zastanówmy się, więc po co psu spacer i czy istnieje spacer idealny?

czytaj dalej