Agility

Agility to dyscyplina eksponująca zwinność naszych pupili. Pies powinien przebiec w wyznaczonej przez sędziego kolejności specjalny tor przeszkód.Ocenie podlega szybkość i precyzja przebiegu.

Aby osiągnąć cel, pies jest kierowany przez swojego przewodnika zarówno komendami głosowymi jaki i optycznymi (gesty, ruch i ustawienie ciała przewodnika). Dodatkową trudnością jest wymagany konkretny sposób pokonania owych przeszkód np. zaliczenie stref kontaktu na palisadzie czy huśtawce.

Atrakcyjność, dynamiczność i widowiskowość tego sportu spowodowały, że nieustannie zdobywa on nowych zwolenników.

Zobacz filmy poniżej :-)

Opinie:

...oboje z mężem mamy pewność, że nie mogliśmy wybrać lepszego trenera niż pani Małgorzata Veith-Karbowska.

Monika i Marcin Mikułan

Z całego serca polecam Panią Małgosię. Wie co robić i robi to w sposób naprawdę profesjonalny. Dowodem jest nasz szczęśliwy pies oraz oczywiście my :-)

Magda i Michał

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie, obiektywizm w każdej sytuacji i wielka miłość do psów to cechy, które opisują Panią Małgosię.

Michał Zdunkiewicz

Przeczytaj więcej na stronie Opinie.

Ostatnio na blogu:

Psiarzu… dlaczego to robisz?

Piękna pogoda oraz długie dni zachęcały nas, do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Mając psa – grzechem by było wyjść samemu. Prawda? Jednak wspólne wyjście nie zawsze jest pełne radości. I o tym chciałam napisać „słów kilka”.

czytaj dalej

Spacer z psem – banalna sprawa…

Spacerować większość z nas potrafi i może, choć nie każdy lubi. Jednak biorąc pod swój dach psa, spacer wpisuje się w rutynę dnia codziennego. Zastanówmy się, więc po co psu spacer i czy istnieje spacer idealny?

czytaj dalej