Szkolenia psów

Właściciel psa zazwyczaj chciałby, aby jego pupil ładnie chodził na smyczy, nie ciągną, siadał czy warował jak się go o to poprosi, a przede wszystkim zawsze wracał na zawołanie. Do „zadań” dodatkowych może należeć jeszcze aportowanie piłeczki, podawanie łapy czy czołganie.

Tak właśnie wygląda posłuszeństwo psa na co dzień – jego praktyczny aspekt odczuwamy nie tylko na spacerach po mieście, ale także np. w trakcie wyjazdów z pupilem na wakacje.

Szkolenie z posłuszeństwa przede wszystkim wymaga konsekwencji i nakładu czasu. Trenując z instruktorem, sukces można osiągnąć szybciej, gdyż ćwiczenia są dostosowane do temperamentu i zdolności psa.

Gdy pupil opanuje już te podstawowe umiejętności, można pokusić się o wspólne uprawianie tzw. psich sportów np. tropienia, Obedience, Dogbicycling, Agility czy Dogfrisbee. A wspólne spędzanie czasu będzie dla nich wielką radością. Odważni mogą spróbowania swoich sił występując na zawodach.

Zacznijmy jednak od początku…

Szkolenia psów w szczegółach:

Psie pszedszkole

Nauka psa już we wczesnym okresie jego życia.  

Posłuszeństwo

Cykl szkoleń (podstawowe i zaawansowane) dla psów dorastających i dorosłych.

Opinie:

...oboje z mężem mamy pewność, że nie mogliśmy wybrać lepszego trenera niż pani Małgorzata Veith-Karbowska.

Monika i Marcin Mikułan

Z całego serca polecam Panią Małgosię. Wie co robić i robi to w sposób naprawdę profesjonalny. Dowodem jest nasz szczęśliwy pies oraz oczywiście my :-)

Magda i Michał

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie, obiektywizm w każdej sytuacji i wielka miłość do psów to cechy, które opisują Panią Małgosię.

Michał Zdunkiewicz

Przeczytaj więcej na stronie Opinie.

Ostatnio na blogu:

Psiarzu… dlaczego to robisz?

Piękna pogoda oraz długie dni zachęcały nas, do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Mając psa – grzechem by było wyjść samemu. Prawda? Jednak wspólne wyjście nie zawsze jest pełne radości. I o tym chciałam napisać „słów kilka”.

czytaj dalej

Spacer z psem – banalna sprawa…

Spacerować większość z nas potrafi i może, choć nie każdy lubi. Jednak biorąc pod swój dach psa, spacer wpisuje się w rutynę dnia codziennego. Zastanówmy się, więc po co psu spacer i czy istnieje spacer idealny?

czytaj dalej